Moivre, Abraham de

NameMoivre, Abraham de
Birth-and-Death Datesborn 1667, died 1754
Gendermale
Variant Names
de Moivre, A.; Moivre, Abrahamo; Moivre, Abramo; Demoivre, Abraham
GND-DataMoivre, Abraham de 
  • Title page
    Hermann, Jacob [1678-1733] ; Bernoulli, Johann [1667-1748]
    BASILEAE., VIII CALEND.APR. ANNO MDCCII
    Universitätsbibliothek Basel, L Ia 659, Nr.1*
  • Title page
    Bernoulli, Johann [1667-1748] ; Hermann, Jacob [1678-1733]
    Groningae., a.d. VI. Iduum Mart. MDCCIII
    Universitätsbibliothek Basel, L Ia 659, Nr.1
  • Title page
    Hermann, Jacob [1678-1733] ; Bernoulli, Johann [1667-1748]
    Basileae, die XVIII Calendarum Decembris Ao. 1703
    Universitätsbibliothek Basel, L Ia 659, Nr.2*
  • Title page
    Bernoulli, Johann [1667-1748] ; Moivre, Abraham de [1667-1754]
    a Groningue, ce 15 9bre 1704
    Universitätsbibliothek Basel, L Ia 664, Nr.1
  • Title page
    Bernoulli, Johann [1667-1748] ; Cheyne, George [1671-1743]
    Dabam Groningae, a.d. XII Kal.Novemb. MDCCIV
    Universitätsbibliothek Basel, L Ia 673:Bl.169-176
  • Title page
    Bernoulli, Johann [1667-1748] ; Hermann, Jacob [1678-1733]
    Groningae, a.d. VII. Kal. Febr. MDCCIV
    Universitätsbibliothek Basel, L Ia 659, Nr.2
  • Title page
    Bernoulli, Johann [1667-1748] ; Hermann, Jacob [1678-1733]
    Groningae, a.d. IV Kal. Jul. MDCCIV
    Universitätsbibliothek Basel, L Ia 659, Nr.3
  • Title page
    Moivre, Abraham de [1667-1754] ; Bernoulli, Johann [1667-1748]
    [S.l.], 22 avril 1704
    Universitätsbibliothek Basel, L Ia 664, Nr.1*
  • Title page
    Hermann, Jacob [1678-1733] ; Bernoulli, Johann [1667-1748]
    Basileae, ipsis Idibus Februarii, MDCCIV
    Universitätsbibliothek Basel, L Ia 659, Nr.5*
  • Title page
    Hermann, Jacob [1678-1733] ; Bernoulli, Johann [1667-1748]
    Basileae, 3. Decembris MDCCIV
    Universitätsbibliothek Basel, L Ia 659, Nr.7*